Як заробити на ставках: інструкція для новачка та схема з мінімальним ризиком

UA казино » Як заробити на ставках: інструкція для новачка та схема з мінімальним ризиком

Світ ставок виріс настільки, що для заробітку на ньому необов’язково бути клієнтом БК.

Заробити на ставках зараз може будь-хто. Є гравці букмекерських контор, які ризикують своїми грошима, але з’явилися інші способи. Розберемо їх у цій статті.

50 фриспінів + 12 000 ₴
5.0
Вітальний бонус 50 фриспінів + 12 000 ₴
200 000 UAH + 500 FS
4.8
Отримуй 25 fs/ставка 6 грн/вейджер 20/за депозит від 100 грн
до 125 000 UAH + 500 FS вітальний бонус!
4.8

Що таке заробіток на ставках

Заробіток – це стабільне отримання прибутку на довгій дистанції. Ставки пов’язані із ризиком. Теоретично можна йти в плюсі ​​і називати це заробітком. Але ставок без ризику немає, рано чи пізно будуть поразки. Це не дозволяє говорити про впевненість і будь-які гарантії.

На звичайній роботі ми отримуємо заробітну плату. Сказати, що ставки дозволяють заробляти можна в наступних випадках:

  • Прибуток вам істотна. Кожна людина має своє розуміння достатнього рівня заробітку. Комусь прибуток у 10% видасться незначним, а для когось будь-який заробіток буде відмінним результатом.
  • Плюс виходить протягом тривалого часу.

Якщо ви виграли за один місяць 100 UAH, програвши до цього 1000, це не заробіток.

Чи можна заробити на ставках на спорт

У мережі є сайти-верифікатори, на яких прогнозисти підтверджують статистику зроблених ставок. Аналіз цієї статистики показує, що отримувати стабільний прибуток на ставках можна.

Складно отримати підтвердження, що ці прогнозисти живуть лише за рахунок ставок. Мало кому захочеться висвітлювати цю частину своєї діяльності.

Мінімізація збитків

Перша умова заробітку – мінімізація ризиків. Більшість гравців програють частіше, ніж виграють. Дається взнаки прагнення якнайшвидше заробити і покрити збитки попередніх ставок.

Фінансова стратегія ставок у букмекерській конторі убезпечить ігровий банк. Є безліч систем керування банкролом. При ставках за певною схемою головне — дисципліна та дотримання власного плану.

Інвестиції чи великий виграш

Перед початком гри на ставках визначтеся з цілями. Якщо ви ставите задоволення, ризикуйте невеликими сумами. Наприклад, грошима, які ви можете витратити на похід у кіно, кафе чи інші заклади.

Якщо мета – зірвати куш, потрібно усвідомлювати ризики. Прибутки в рази, що перевищує суму, ставка можлива тільки на високих коефіцієнтах. Така гра не може принести стабільний заробіток. Це схоже на лотерею.

За бажання заробити на ставках ставтеся до процесу гри як до інвестицій у довгостроковій перспективі. Це передбачає толерантність до просідання, управління банком, системний вибір ставок.

Стратегії ставок

Безсистемна гра на ставках може призвести лише до поразки. Сьогодні ви робите ставку на гру улюбленої команди, завтра на «Реал», тому що він фаворит, а післязавтра ставити вже нічого.

Системність в беттинг – це дотримання певної стратегії і принципів відбору матчів і ставок.

Виберіть стратегію після її детального вивчення. Якщо вам зрозумілі принципи та правила, протестуйте систему на віртуальному рахунку. Тільки після успішного досвіду починайте грати на свої гроші.

Торгівля на біржі

Грати на ставках можна у букмекерських конторах, а й у біржах. Відмінність полягає в тому, що ви змагаєтесь з іншими гравцями, а не з БК.

Також є відмінності у пропозиції для торгівлі. Наприклад, ставки “проти”.

Правила гри біржі складніше, ніж у БК. Але за бажання в них можна розібратися.

Стратегія заробітку на ставках за чужими прогнозами

Є категорії успішних гравців – прогнозисти та каппери. Ці люди дають прогнози на сайтах-верифікаторах. Їх можна купити і зробити ставку з тим самим коефіцієнтом і із заданим відсотком від ігрового банку.

Тоді ви повторюватимете статистику каппера, отримуючи за підсумком приблизно той же результат.

Ставлячи за прогнозами різних каперів, цілком реально отримати прибуток. Але слід розуміти, що кожен прогнозист може грати в мінус. Також враховуйте витрати на купівлю передплат, можливі складнощі з проставленням ставок, різанням акаунтів у БК та інші нюанси.

На ставках можна заробити без гри за власний кошт. Тема Беттінга розвивається. Зростає кількість ЗМІ, присвячених ставкам, з’являються блогери в Youtube, телеграм-канали та величезна кількість реклами букмекерів на телебаченні та в інтернеті.

Отримувати додатковий дохід можна за рахунок написання статей про ставки в ЗМІ та соціальних мережах, ведення блогів, прогнозів до матчів, участі в конкурсах і так далі.

Відео системи заробітку на ставках:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *