Гральному бізнесу майже заборонять рекламу і виключать доступ до азартних ігор військовим

UA казино » Гральному бізнесу майже заборонять рекламу і виключать доступ до азартних ігор військовим

Заступник голови комітету Верховної Ради з фінансів, податкової та митної політики, Ярослав Железняк, повідомив про те, що відповідний законопроєкт може бути затверджений невдовзі та внесений на розгляд парламенту.

У рамках запланованих змін найбільш суттєвими є обмеження в рекламі азартних ігор. Пропонується повна заборона такої реклами в онлайн-медіа, а також у внутрішній і зовнішній рекламі. Заборона розповсюджується і на масові заходи з просування азартних ігор.

Окремо вводиться заборона рекламування будь-яких прямих або непрямих відшкодувань для доступу в азартну гру, а також масові розсилки, що залучають до азартних ігор.

Одним із ключових аспектів є також обмеження доступу військовослужбовців до азартних ігор. Пропонується створення реєстру осіб, яким обмежено доступ до участі в азартних іграх, зокрема за періоду воєнного стану.

Нові правила також передбачають спрощену систему комунікації між державними органами та банками, що можуть блокувати доступ до електронних ресурсів, включаючи домені та здійснювати інші технічні дії для припинення діяльності порушників обмежень.

«Цікаво, що має статися, щоб помітили епідемію ігроманії в українському суспільстві та особливо у ЗСУ», – пише написав у Х солдат 59-ї бригади Павло Петриченко.

Захід ініційований на тлі зростання числа випадків залучення військовослужбовців до азартних ігор. Вважається, що ця проблема може стати серйозним аспектом, враховуючи ризики розвитку лудоманії в українському суспільстві та серед Збройних Сил.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *