Як вигравати на ставках на спорт ⚡️ (стратегії та поради)

UA казино » Як вигравати на ставках на спорт ⚡️ (стратегії та поради)

Букмекерські контори за останні десять років стали неймовірно популярними. Дедалі більше користувачів із азартних ігор переходить на беттинг, оскільки у ставках на спорт заробити велику суму набагато простіше. Але як можна обіграти букмекера на ставках? Які стратегії є найефективнішими і водночас найпростішими для вивчення?

200 000 UAH + 500 FS
5.0
Отримуй 25 fs/ставка 6 грн/вейджер 20/за депозит від 100 грн
до 125 000 UAH + 500 FS вітальний бонус!
4.8
до 15 000 грн + 300 фріспінів вітального бонусу
4.8

Чи можна заробляти на ставках на спорт

Заробляти на ставках щомісяця пристойні суми цілком реально. Але недостатньо просто займатися вгадуванням результатів матчів у тих спортивних дисциплінах, в яких ви знаєте. Статистика показує, що серед беттерів хороший дохід отримують переважно ті, хто часто ставлять і активно використовують стратегії. Причому такі беттери можуть заробляти навіть на тих видах спорту, де вони мало що тямлять. Тому що головними навичками, які допомагають їм обігравати букмекерів, є вміння аналізувати доступну інформацію та математичні розрахунки.

Тому акцент слід робити на вивченні ігрових стратегій. Їх існує безліч, досвідчені беттери їх розробляють самостійно. Є й ті стратегії, з якими легко впораються навіть новачки, які раніше взагалі не займалися ставками на спорт.

Найкращі букмекери для заробітку на ставках

200 000 UAH + 500 FS
5.0
Отримуй 25 fs/ставка 6 грн/вейджер 20/за депозит від 100 грн
до 15 000 грн + 300 фріспінів вітального бонусу
4.8
до 125 000 UAH + 500 FS вітальний бонус!
4.8
Бездопизитний бонус за реєстрацію 100 грн
4.5

Вітальний бонус 200 000 ₴ + 250 FS

4.3

А ось обдурити букмекера “по-крупному” практично неможливо. Пояснюється це тим, що в угоді користувача кожній з контор передбачено пункт, за яким користувачу без пояснення причини можуть заблокувати доступ до контори. І букмекери активно використовують його! Якщо беттер занадто часто виграє великі суми і практично не приносить ніякого доходу адміністрації, то з більшою ймовірністю до нього застосують перманентний бан. Під цим можна мати на увазі обмеження максимального розміру ставок, наприклад, у 10 доларів. З такими бета розбагатіти неможливо. І це цілком законно. Жоден букмекер не захоче співпрацювати з тим беттером, який завдає лише великих збитків.

Але є так звані «компенсаційні» стратегії. Одна з найпопулярніших серед таких – «вилка». Коли користувач робить одночасно 2 протилежні ставки у різних букмекерів і за будь-якого розкладу залишається в плюсі. Ця стратегія в конторах вважається забороненою, проте довести факт її використання практично неможливо.

Але помилки у букмекерських конторах також бувають. Тому що їхні експерти використовують аналітичний та технічний аналіз щодо матчів, а потім їх поєднують. При цьому якщо на сервері стався збій, тобто ймовірність потрапити на вдалий коефіцієнт, який настане у великій частці ймовірності. Після цього букмекер може вимагати повернути різницю. Але багато хто просто ігнорує такі випадки, оскільки репутаційні втрати можуть завдати більшої шкоди, ніж втрата пари сотень чи тисяч доларів.

Який вид спорту обрати для ставок на спорт?

І це залежить від досвідченості беттера. Починати слід зі ставок на футбол , теніс та хокей. Саме для них найбільше розроблено стратегії. А далі переходити на вивчення баскетболу, гольфу, американського футболу. Останнім часом набирають обертів ставки у кіберспортивних змаганнях. Але цей варіант кращий для тих, хто добре розуміється на геймінгу.

Яку букмекерську контору вибрати для ставок

Робити ставки і вигравати гроші потрібно відразу в кількох букмекерських конторах, вибір можна зробити, спираючись на рейтинг букмекерських контор . Досвідчені беттери одночасно працюють з 5 – 6 букмекерами: це дозволяє по одних і тих же матчах вибирати вигідніші коефіцієнти. Але працювати слід лише з легальними компаніями. Можна орієнтуватися на букмекерів, які підключені до ЦУПІС. Це означає, що всі їхні транзакції опосередковано контролює державу. Тому ймовірність, що Беттер виграє, але гроші йому не виплатять – нульова. Єдиний мінус співпраці з легальними конторами полягає в тому, що з виграшу надалі доведеться сплачувати податки.

Якщо вже й працювати з нелегальними БК (коефіцієнти в них вище, що й приваблює беттерів), то не рекомендується в цьому напрямі використати понад 15-20% із усього наявного капіталу. Це розумний розподіл доступного депозиту та базове правило нівелювання ризиків.

Стратегії виграшу на ставках на спорт

Сумарно існує близько 3000 тисяч систем, як вигравати . Користуватись усіма ними по черзі — нереальне завдання. Досвідчені беттери рекомендують вивчити декілька. А потім модернізувати їх, спираючись на власний досвід. А дізнаватися про нові стратегії можна на тематичних форумах. Там часом досвідчені гемблери взагалі безкоштовно викладають системи, розробка яких займала кілька років.

Післяголи

Стратегія підійде тим, хто регулярно відвідує матчі у реалі. Тому беттер, як мінімум, має проживати у місті, де функціонують великі футбольні, хокейні клуби. Як ставити ставки та вигравати? Ключові особливості:

 1. Ставки робляться лише з лайв-матчах.
 2. Трансляції матчів навіть у прямому ефірі завжди йдуть із затримкою у 4 – 10 секунд. І цього часу достатньо, щоб поставити виграшний бет на гол, про який навіть букмекер дізнається пізніше, ніж глядач на трибуні.

Тобто беттер тримає телефон із лайв-ставками під рукою. Як тільки забивають гол, він протягом декількох секунд ставить відповідний бет. Коефіцієнти за ними – одні з найвищих, можуть перевищувати x10 (особливо якщо грають нерівнозначні команди). І не обов’язково чекати лише на голи. Перевага одного з гравців, перемога команди в таймі, кількість виданих жовтих та червоних карток – все це можна використати. Протягом одного матчу так можна зробити приблизно 10 виграшних бетів.

роспис лайв ставок
роспис лайв ставок

Вилки

Заборонена у багатьох букмекерів стратегія виграшу на ставках. Але довести, що користувач нею користувався практично неможливо. Ключова особливість: беттер робить дві ставки на протилежний результат подій. Наприклад, в одній конторі ставить на перемогу першу команду в матчі, в іншого букмекера — на виграш другої. Програти значну суму в такий спосіб неможливо. Єдина умова, яка має бути дотримана: коефіцієнт для кожної ставки повинен бути вищим 2. Найчастіше таке буває при грі рівнозначних за силою команд, коли немає явного фаворита.

І завжди потрібно бути готовим до того, що при використанні вилок можна отримати бан. Не слід її використовувати у тих БК, які для беттера є основними.

І існують ще спеціальні інтернет-сервіси, які відстежують такі виделки. Чимало їх платні, але витрачені гроші швидко окупаються. Перевага використання цієї стратегії полягає в тому, що беттер не потрібно бути професіоналом у тій спортивній дисципліні, на якій він робить бети. Тут використовується лише математика.

Як вигравати на ставках із такою стратегією великі суми? Потрібно робити більші бети. Тому система підійде для тих, хто має депозит хоч би від 300 – 400 доларів. Дохід із кожної партії може становити 15 – 20%.

Договірні матчі

Теж не зовсім легальний спосіб заробляти у Беттинг. Але кожен досвідчений беттер обов’язково з ним стикався. Найчастіше цей спосіб виграти ставки спрацьовує, коли грають свідомо нерівні між собою команди. Тобто одна з них – явний фаворит, друга – лузер. Але якщо в останньої футбольний клуб має «потужних» спонсорів, то раптові результати матчів – це часто справа.

Звідки отримувати інформацію про договірні змагання? На різних закритих форумах. Достатньо регулярно відвідувати тематичні сайти, де обговорюються букмекери, стратегії ставок, і обов’язково 1-2 такі сервіси можна буде відшукати. Але там інформація також надається платно.

Навколо договірних матчів багато обману, ми не рекомендуємо витрачати на це ваш час і тим більше гроші

Тотал голів

Початківцям рекомендують починати саме з тотала голів . І користуватись на футбольних матчах, де розрахувати ймовірність загальної кількості голів за матч цілком реально. Букмекери пропонують 2 варіанти таких ставок: тотал більше 2,5 (3 або більше влучень у ворота) і тотал менше 2,5 (2 або менше влучень у ворота). При аналізі команд слід орієнтуватися такі характеристики:

 • поточне становище у турнірній таблиці;
 • хто з форвардів бере участь у грі (основний склад, запасний);
 • де саме проходить матч (вдома у фаворита, в гостях);
 • коли проходили попередні матчі команд (що більше часу пройшло — тим вища ймовірність забивання голів).

І на підставі цих показників можна розрахувати умовну «агресивність» тактики такої кожної з команд.

Коридори

Ключова особливість даної стратегії полягає в тому, щоб постійно відстежувати коефіцієнти на тотал у декількох букмекерів. Інформацію вони обробляють із різною швидкістю. І коли ймовірність влучення м’яча у ворота висока, то кожен із них править кефи. Але в одного це займає 5-10 секунд, в іншого – 15-20 секунд. І цей коридор – це короткий проміжок часу, коли можна зробити 2 ставки на різні результати і на 100% залишитися у виграші. Стратегія схожа на класичну “вилку”, але дуже коротку. Тому сторонні послуги не відстежують коридори, їх доводиться шукати самостійно.

На великий прибуток із кожною ставкою розраховувати не варто, але й злити депозит неможливо. Правильно оперуючи цією стратегією, можна щомісяця збільшувати свій початковий рахунок на 10-15%.

Наздоганяння

Особливість методики полягає у ставках проти фаворита матчу. Бети – на результат. Стратегія ґрунтується на тому, що навіть непереможні команди рано чи пізно програють. І коефіцієнти проти них високі, іноді перевищують у 100 разів початковий депозит. Грати рекомендується невеликими сумами. Найчастіше система спрацьовує у хокеї та тенісі. Ще можна використовувати в баскетболі та волейболі. У футболі — лише за наявності масивного депозиту, оскільки багато хто з команд-фаворитів нерідко демонструє серії перемог по 10 і більше матчів. І щоразу треба ставити проти них. Натомість перший вдалий бет повністю нівелює усі попередні втрати.

Метод Мартінгейла

Як вигравати на ставках на спорт за методом Мартінгейла ? Стратегія ґрунтується виключно на математичних алгоритмах. Суть така:

 1. Використовуються ставки, у яких може бути лише 2 результати. Наприклад, тотал більше чи менше.
 2. Робиться мінімальний бет на “вище” або “нижче”.
 3. Якщо ставка програє, робиться нова, але сума збільшується рівно в 2 рази.
 4. Якщо бет знову програє, його знову множать на 2.
 5. І так доти, доки беттер не виграє. Перший виграш повністю покриває витрати і залишає невеликий профіт.

Єдиний недолік цієї стратегії у тому, що у рахунку потрібно мати круглу суму. Щоб її вистачило хоч би на 10 – 12 почергових ставок. Наприклад, мінімальний бет у букмекера – 2 долари. Якщо її почергово подвоювати 12 разів, то вийде 2048 доларів. А загальна сума, яку може витратити беттер на всі ставки, становитиме понад 5 тисяч доларів. І тут злити депозит практично неможливо. Якщо ж на рахунку всього 100 – 200 доларів, то використовуючи стратегію щодо Мартінґейла ризик залишитися банкрутом — високий .

Розрахунок ставки за Методом Мартінгейлу

200 000 UAH + 500 FS
5.0
Отримуй 25 fs/ставка 6 грн/вейджер 20/за депозит від 100 грн
до 15 000 грн + 300 фріспінів вітального бонусу
4.8
до 125 000 UAH + 500 FS вітальний бонус!
4.8
Бездопизитний бонус за реєстрацію 100 грн
4.5

Вітальний бонус 200 000 ₴ + 250 FS

4.3

Поради, які допоможуть грати максимально ефективно

Загальні поради на ставки як вигравати та зменшити ризик зливу депозиту:

 1. Вивчати відомі види спорту. Футбол, хокей, теніс, формула-1. У «екзотичних» коефіцієнти вищі, але там передбачити результат у рази складніший.
 2. Виробляти фінансові стратегії . Чи не грати на великі суми, завжди стежити за диверсифікацією ризиків і не тримати на рахунку одного букмекера всі доступні фінанси.
 3. Аналізувати кожну подію, з якою планується працювати. Покладатися лише на досвід чи математичні формули не варто. Краще їх поєднувати!
 4. Контроль над емоціями. У беттинг дуже часті ситуації, коли за будь-яким матчем коефіцієнти стають дуже високими, а результат матчу здається, що легко передбачити. Навіть у таких випадках не слід на кінець ставити все.
 5. Не працювати на початкових порах із довгим експресами . Котирування сильно змінюються у процесі, можна втратити на маржі.
 6. Активно скористатися функцією скасування бета. Є букмекери, які надають цю можливість. За повернення грошей доведеться сплатити невелику комісію в 10-30% (залежить від конкретного матчу).
 7. Співпрацювати із капперами. Із експертами, які продають свої прогнози на спортивні матчі. Поступово зібрати групу просунутих аналітиків, чиїм вказівкам можна довіряти.
 8. Використовувати лише «вільні» гроші. Кредити, позикові фінанси — цього категорично уникати.
 9. Не маючи досвіду, грати слід лише з матчами великих турнірів. Товариські, заключні зустрічі між “командами другого третього ешелону” краще уникати.
 10. Періодично йти у відпустку на 5 – 10 днів. І в цей період взагалі відмовитися від бетів, навіть на найпривабливіші матчі.
Чи можна виграти на ставках? 

Однозначно так, але розраховувати на раптове багатство не варто. Беттінг – це ціла наука, яку необхідно довго і вперто вивчати. Стратегії – те, з чого слід починати кожному новачкові.

Як зробити ставку та не програти?

Як не програти на ставках у букмекерській конторі?
Ніколи не грайте ва-банк у букмекерській конторі.
Ставте на те, що Ви любите.
Шукайте найкращі коефіцієнти в букмекерських конторах.
Вчитеся вважати ймовірності.
Ведіть облік ставок.
Ніколи не намагайтеся відігратися за будь-яку ціну

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *