Як виграти у лотерею: можливості українського ринку

UA казино » Як виграти у лотерею: можливості українського ринку

Національні лотереї зберігають свою популярність в Україні до сьогодні. Окрім покупки класичного паперового квитка, українцям пропонуються ставки в режимі онлайн. Як виграти у лотерею в Україні та які можуть бути шанси на перемогу.

У яку лотерею реально виграти в Україні: список операторів

Варто уточнити, що лотерея – це розвага і не може розцінюватися як спосіб заробітку. На сьогоднішній момент в Україні лише три оператори мають ліцензії на організацію державних лотерей: «Молодь Спорт Лото» («М.С.Л.»), ПрАТ «Патріот» та Українська національна лотерея (УНЛ). Усі оператори надають українцям тиражні та швидкі ігри як у традиційному форматі, так і за допомогою Інтернету.

«Молодь Спорт Лото»

У 90-х оператор почав розвиватися в Україні, переживши важкі періоди від початку освіти. Зараз він є одним із найбільших постачальників послуг, пропонує 12 тиражних та швидких лотерей. Оператор “М.С.Л.” включає наступні лотереї: «Лото Забава», а також «Спорт Ліга» та Мегалот».

На сервісі “М.С.Л.” передбачені онлайн-лотереї. Їхня перевага в тому, що вони дозволяють віддалено підключитися до гри та вивести баланс на банківський рахунок (при сумі менше 10 000 грн). Якщо сума перевищує вказану, гравець отримує електронний чек з відправкою на електронну адресу, надану при заповненні реєстрації в системі. Виграш можна забрати у центральному офісі компанії Києва після проходження перевірки необхідних відомостей. Максимальний виграш на онлайн-платформі складає 200 000 грн.

Чи реально виграти в лотерею в Україні та блискавично дізнатися про результат? “М.С.Л.” пропонує близько десятка варіацій миттєвих лотерей, які в народі називають «прання». Купивши такий квиток, необхідно стерти зашифровані поля та дізнатися про свій приз. Максимальна сума виграшу дорівнює 2 млн. гривень. Перевага лотереї в тому, що учасник відразу дізнається результат, а мінус, що багато гравців скаржаться на не низьку ймовірність великих грошових сум. 

«Лото Забава»

лото

Компанія розпочала свою роботу ще у 1998 році. Щороку в середньому 10 людей забирають мільйонні виграші у «Лото Забава». На початку 2020 року джекпот лотереї сягнув 3 млн гривень. Купівля квитків доступна в лотерейних касах «М.С.Л.», на веб-порталі оператора або за допомогою мобільного додатка. Лотерея пропонує взяти участь у «Великій грі», конкурсі «Парочка» або отримати запрошення до студії для перемоги в номінації «Багаті та Відомі» (виграш збільшується до 500 000 грн).

Лотерейний квиток має три ігрові поля по 25 клітинок, будь-яке з них може стати доленосним. У процесі гри лототрон випускає кулі із цифрами, які потрібно заздалегідь відзначити. При збігу трьох горизонталів без підків – джекпот, двох горизонталів без підків та однієї з підковою – 1 млн. гривень. Плюс до всього, гравець може додатково замовити послугу «Парочка».

“Спорт Ліга”

У яку лотерею можна виграти, якщо більше цікавлять спортивні заходи. Ставки дозволено проводити у спеціально відведених місцях реалізації квитків «Спорт Ліга». Гравцеві потрібно дізнатися про заплановані спортивні матчі, підкреслити номер події з підсумками та зареєструвати ставку. Успіх залежатиме від коефіцієнта, поставленого на подію. Максимальна сума виграшу становить 100 000 грн. Якщо приз вищий за вказану суму – виграш дорівнює 100 000 грн. Щоб вдало проявити себе у цій лотереї, слід попередньо вивчати новини, цікавитись перемогами та програшами команди. “Спорт Ліга” цікава тим, що має мінімальні ставки та “кефи” на конкретну подію, а також дає можливість поставити в режимі онлайн та швидко вивести виграшні кошти.

“Мегалот”

Відповідаючи на запитання, чи можна виграти в лотерею в Україні суму, як за кордоном, у «М.С.Л.» заявляють, що “Мегалот” має високий попит, який пояснюється кореляцією “ймовірність – розмір виграшу”. Вдалим квиток вважається при вгадуванні 3, 4, 5 або 6 цифр із 42. При збігу 6 номерів нараховується максимальний приз. Щоб зірвати джекпот, потрібно вгадати ще й мегакуль (збіг 6 чисел + 1 цифри на мегакулі).

національна лотерея

До основних плюсів “Мегалот” відносять можливість самостійного вибору комбінацій чисел або підбір номерів за допомогою штучного інтелекту. Багато українців віддають перевагу саме цій лотереї, оскільки вона дозволяє відчути свій вплив на фортуну.

Українська національна лотерея

Другий оператор національних лотерей України – УНЛ, яка проводить тиражні лотереї, миттєві лотереї електронного формату, лотереї на спортивні події, швидкі розіграші та миттєві паперові лотереї. Фірма розпочала діяльність у 1997 році. За весь час сумарний обсяг джекпотів становив 300,303 млн. грн. Максимальний виграш – 15,2 млн. грн.

Чи можна виграти в лотерею з математичної точки зору?

Усі складні математичні алгоритми ведуть до того, що шанс виграти приз дорівнює 1/10 000. Найчастіше пропонуючи людині вибір між виграшем 1 мільйона гривень із ймовірністю 1/100 000, а також 1000 гривень із шансом 1/4, більша частина вибере мільйон, але з погляду вищої математики другий варіант має вищі шанси успіх.

Згідно з теорією ймовірності, лише одна людина зі 100 млн здатна роздобути джекпот. Багатьох цікавить питання, чи виграти в лотерею простіше, якщо купити один лотерейний квиток або придбати пачку квитків один раз? Науковий підхід каже, якщо підкинути два кубики, то результати видачі будуть непов’язані подіями. У картах зовсім інша історія. Витягнувши одну карту, шанс забрати конкретну карту з решти в колоді збільшується, тобто події впливають одна на одну і називаються залежними.

Щодо лотерейних ігор, то це незв’язані події, оскільки в кожній грі вибирається нова куля. Звідси випливає, що можливість виграти в лотерею не буде однаковою при замовленні одного квитка в одній грі, навіть якщо ви раніше вже брали квитки. Хоча багато хто помилково вважає, що зараз фортуна точно буде на їхньому боці, адже було зроблено вже стільки проб.

виграти в лотерею

Інша ситуація з придбанням низки лотерейних квитків в одній грі, оскільки шанси зростають пропорційно, адже квитки однієї гри не мають зв’язку між собою і не впливають один на одного. Таким чином, купівля 10 квитків підвищує успіх у 10 разів, якщо комбінації на них відрізняються.

Оцінюючи, який шанс виграти у лотерею, вигідніше одноразово замовити пачку квитків, ніж весь час брати по одному. Наведена інформація актуальна виключно для джекпоту, а для розрахунку шансів малих виграшів знадобляться складні математичні алгоритми.

Цікаві факти
Американці щороку витрачають на лотерею $70 млрд.
Слово “лото” (lotto) означає “доля”
Шанси на лотерейну перемогу в США дорівнюють приблизно 1 до 259 мільйонів
В анналах історії є згадка, що Велику Китайську стіну спорудили на гроші від лотереї

В яку лотерею більше шансів виграти: інформація для гравців

Багатьох цікавить питання, яку лотерею реально виграти. Україна офіційно пропонує кількох ліцензованих операторів. Відповідно, наприклад, у «Супер Лото», де гравцеві пропонується вгадати шість чисел із 52, відсоток отримання джекпоту дорівнює 1:20 358 520. А в «Мегалот», де необхідно вгадати шість номерів із 42, ймовірність вгадати всі числа становить 1: 5 245 786. З практичної точки зору подібна інформація приносить мало користі, адже ніхто не купує одразу кілька мільйонів квитків.

В УНЛ заявляють, що «Кено» – лотерея із високою ймовірністю виграшу серед усіх українських представників ринку. Кожна четверта ставка на чотири числа виграшна, повідомляють на сайті оператора. А сума джекпоту дорівнює 10 млн. гривень.

Цікаві фактиЗагальна кількість виготовлених лотерейних електронних квитків на сьогодні – 60 млн
“Лото Трійка” від УНЛ відрізняється від інших продуктів оператора тим, що дозволяє вгадувати комбінації чисел
Рекордна сума джекпоту Супер Лото складає 15,2 млн грн. Фурор вироблений у 2007 році і зараз зберігає лідерство

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *