Parimatch Holding звільняє 1100 працівників та припиняє контрактні відносини з підрядними через санкції РНБО

UA казино » Parimatch Holding звільняє 1100 працівників та припиняє контрактні відносини з підрядними через санкції РНБО

Один з найбільших українських холдингів Parimatch повідомив про звільнення або припинення контрактних відносин із 1100 співробітниками свого українського офісу ТОВ “Паріматч”. Це рішення пов’язане зі санкціями, які 10 березня прийняла Рада національної безпеки і оборони (Додаток 2). У Parimatch стверджують, що не мають жодних зв’язків з Росією та продовжують відстоювати свою позицію в юридичній площині.

Генеральний директор холдингу, Максим Ляшко, зазначив, що компанія надавала значну допомогу ЗСУ, припинила франшизу на території РФ та не співпрацює з державою-агресором.

“Нам дуже боляче це робити. Відповідальність перед співробітниками, клієнтами, перед Україною, перед ЗСУ, перед спортом – це для нас не пустий звук. Ми відчуваємо цю відповідальність і бачимо розпач в очах людей, яких ми підводимо і залишаємо без підтримки у важкі часи. Звичайно, в військовий час рішення Президента є наказом, який не обговорюється, а виконується. Ми не маємо жодних зв’язків з рф, ми працювали на підтримку України і продовжимо відстоювати свою позицію в юридичній площині. Ми віримо, що помилкове рішення про внесення компанії Parimatch у санкційний список буде скасоване”, – прокоментував гендиректор холдингу Parimatch Максим Ляшко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *