КРАІЛ провела робочу зустріч щодо проблем гемблінг сфери у здійсненні банківських транзакцій

UA казино » КРАІЛ провела робочу зустріч щодо проблем гемблінг сфери у здійсненні банківських транзакцій

У форматі відеоконференції 22 березня Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей провела робочу зустріч із представниками Національного банку України з метою обговорення поточних проблем грального бізнесу, пов’язаних з здійсненням банківських операцій.

фото з сайту https://www.gc.gov.ua/

Особлива увага була приділена питанню блокування транзакцій, які надходять від легального грального бізнесу. Метою зустрічі було визначення пріоритетних напрямів співпраці з Національним банком України щодо вирішення цих проблем.

Останнім часом до КРАІЛ надходить значна кількість нетипових звернень та повідомлень про порушення у сфері грального бізнесу, зокрема про блокування гравцям виплат в азартних іграх, що проводяться в мережі Інтернет. Організатори азартних ігор також висловлювали свою стурбованість ситуацією.

Під час зустрічі було також порушено питання механізму забезпечення виплат виграшів з боку організаторів, стосовно яких застосовані санкції. За результатами онлайн-зустрічі були узгоджені подальші кроки щодо пошуку оптимальних шляхів вирішення цих проблем для грального бізнесу та надавачів фінансових послуг.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *