Інструкція про самообмеження участі в азартних іграх та відвідування гральних закладів.

UA казино » Інструкція про самообмеження участі в азартних іграх та відвідування гральних закладів.

Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей у своїй постійній роботі над зменшенням соціальних ризиків, пов’язаних з гральними закладами та азартними іграми. Відвідування гральних закладів та участь у азартних іграх можуть викликати проблеми, особливо для людей, які належать до ризикових груп. Тому КРАІЛ підготувала інструкцію «Як самостійно обмежити себе у відвідуваннях гральних закладів та участі в азартних іграх», щоб надати гравцям можливість легко та швидко обмежити свою участь у гральних іграх.

Ця інтерактивна інструкція створена для того, щоб допомогти гравцям контролювати свої витрати та уникнути небажаних наслідків від занадто частого відвідування гральних закладів. Гравці можуть ознайомитися з інструкцією, натиснувши на банер «Заява про самообмеження», який розташований на головній сторінці офіційного вебсайту КРАІЛ.

Детальна Інструкція по самообмеженню у відвідуванні гральних закладів та участі в азартних іграх

Інструкція по самообмеженню у відвідуванні гральних закладів та участі в азартних іграх може бути здійснена двома способами – особисто через заяву або в електронному вигляді з дотриманням вимог Закону України “Про електронні довірчі послуги”.

бланк заяви
бланк заяви

Особисто:

  1. Завітайте до організатора азартних ігор або КРАІЛ, якщо ви бажаєте обмежити свою участь в гральних закладах та азартних іграх.
  2. Подайте заяву про самообмеження із пред’явленням документа, що посвідчує Вашу особу.
  3. Організатор азартних ігор або КРАІЛ оброблять заяву та підтвердять її прийняття до виконання.

В електронному вигляді:

  1. Заповніть заяву про самообмеження.
  2. Підпишіть заяву електронним цифровим підписом.
  3. Надішліть заяву на електронну адресу [email protected].
  4. Організатор азартних ігор або КРАІЛ оброблять заяву та підтвердять її прийняття до виконання.

Пам’ятайте, що самообмеження зменшує соціальні ризики, пов’язані з участю в азартних іграх та відвідуванням гральних закладів. Організатор азартних ігор та КРАІЛ пропонують цю інструкцію як зручний і швидкий спосіб для гравців, які бажають самостійно обмежити свою участь в азартних іграх та відвідуванні гральних закладів.

Для людей, які мають проблеми з контролем над своїм гральним захопленням, інструкція також містить контактну інформацію на організації, які надають професійну допомогу та консультації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *