GR8 Tech ( колишня Parimatch Tech) планує звільнити майже 50% своїх співробітників.

UA казино » GR8 Tech ( колишня Parimatch Tech) планує звільнити майже 50% своїх співробітників.

Компанія GR8 Tech, колишня Parimatch Tech, планує скоротити майже половину своєї команди та реструктурувати бізнес через санкції, які РНБО наклала на Parimatch Ukraine, одного з найбільших клієнтів компанії. Згідно з оголошенням, компанія збиралась звільнити позиції, які були неактуальні та непотрібні в довгостроковій перспективі, включаючи фахівців, які займалися обслуговуванням та реалізацією проєктів націлених на гравця — фінального користувача продуктів компанії.

GR8 Tech планує звільнити майже 50% своїх співробітників. Згідно зі звітом на лютий 2023, компанія мала понад 1500 співробітників, тож майже 750 людей потраплять під скорочення. Головний талант-офіцер компанії, Тетяна Давидова, заявила, що всі звільнені працівники отримають компенсацію згідно зі своїми договорами, а також компенсацію за невикористану відпустку. Компанія також пропонує ротацію між командами з вакансіями та рекомендуватиме своїх спеціалістів партнерам та дружнім компаніям.

GR8 Tech зосереджується на перебудові своїх ринків та виконанні зобов’язань перед основними клієнтами. СЕО компанії, Євген Бєлоусов, зауважив, що компанія вірить у свою стратегію та експертизу, тому шукатиме нові можливості та розвиватиме поточні партнерства, щоб досягти якомога ефективніших результатів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *