на основі базової загальної середньої освіти (9 клас)  - термін навчання 3 роки.

на основі повної загальної середньої освіти (11 клас)  - термін навчання 2 роки.

на основі базової загальної середньої освіти (9 клас) - термін навчання 4 роки.

на основі повної загальної середньої освіти (11 клас) - термін навчання 3 роки.

• українська мова та математика.

Обласні змагання з легкої атлетики

Вітаємо членів збірної команди коледжу з легкої атлетики, які 11 травня 2017 року здобули призові місця на обласних змаганнях серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації:

І місце у штовханні ядра – Марія Лагнюк (гр. МО-21)
ІІІ місце в бігу на 800 м. – Віктор Парасочкін (гр. ЕЗб-11)

Перемога керівника фізвиховання Угрина В.М.

Керівник фізвиховання коледжу  Угрин В.М.  прийняв участь у Всеукраїнському турнірі із самбо "Пам'яті героїв Чорнобиля", у якому посів ІІ місце у ваговій категорії 74 кг.

Щиро вітаємо Угрина Василя Михайловича із заслуженою перемогою і бажаємо подальших спортивних успіхів та перемог.

Вітаємо призерів змагань з легкої атлетики!

12 травня 2016 року відбулися змагання з легкої атлетики на першість серед коледжів Львівської області.

Команда коледжу посіла 8 місце серед юнаків та 5 місце серед дівчат. Призерами змагань стали: 2 місце в бігу на 100 м Бабюк Софія (гр. СК15), у штовханні ядра Лагнюк Марія (гр. МО11), 3 місце в бігу на 400 м виборола Тітова Даша (гр. СК15) та команда з естафетного бігу 4х100 м в складі Музичук Ані (гр. МП32), Тітової Даші, Хода Соломії (гр.МП32), Бабюк Софії.

Вітаємо команду коледжу зі спортивного туризму з перемогою!

18 травня 2016 року відбулися традиційні змагання зі спортивного туризму серед студентів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації Львівської області. Цьогорічну команду представляли вже досвідчені учасники минулорічних змагань: Ошовська Олена та Кузнецька Христина (гр. МД 23), Звозда Богдан, Гутчак Володимир, Іванович Андрій, Суримка Іван (всі гр. МС 23). Підсилили команду студенти: Талайло Ольга, Дигдало Іванка (гр. МД 15), Патинок Володимир та Сенів Тарас (гр. МС 32). Змагання проходили з шести видів.

Першу цеглинку у перемогу команди заклали дівчата та хлопці в конкурсі аматорської туристичної пісні під супровід гітариста Патинка Володимира (1 місце). Найкраща наша команда була й в конкурсі подолання смуги перешкод та у представленні емблеми коледжу. У конкурсі метання тенісного м’яча в кільце команда посіла 3 місце, у конкурсі створення туристичного містечка - 2 місце.

А на завершення змагань в конкурсі кухарів команда в складі Ошовської Олени, Кузнецької Христини та Сеніва Тараса нагодували головних суддів та всю команду найсмачнішим туристичним обідом, що і принесло загальнокомандну перемогу нашому коледжу!

Бажаємо нашим переможцям здоров’я, успіхів, невичерпної життєвої енергії, величезної сили волі та нездоланного бажання перемагати!