на основі повної загальної середньої освіти (11 клас)  - термін навчання 2 роки.

на основі повної загальної середньої освіти (11 клас) - термін навчання 3 роки.

• українська мова та математика.

Обласні змагання з легкої атлетики

Кафедра фізичного виховання вітає призерів змагань!

22 травня 2018 року на стадіоні ФСТ «Динамо» відбулися обласні змагання з легкої атлетики серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

В бігу на дистанції 100 м та 200 м студентка Григор’єва Юлія (гр. ДОп-12) посіла перше місце.

Дружній квартет дівчат з естафетного бігу 4х100 м в складі Липської Анастасії (гр. ДОб-12), Ковальчук Лілії (гр.МД-34), Петрухи Віри(гр.ДОб-12) та Григор’євої Юлії виборов друге місце.

Призерами у штовханні ядра стали Лагнюк Марія (гр.МО-31) та Липська Анастасія.

Студентки Маркіз Уляна (гр. ДОб-12) та Сподарко Марія (гр.ДОб-12) також брали активну участь у змаганнях, що дозволило збірній команді коледжу серед дівчат посісти 2 командне місце!

Львівський коледж «Інфокомунікації» - чемпіон зі спортивного туризму

17 травня 2018 року в смт Рудно відбулися змагання зі спортивного туризму серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Львівської області. В програму змагань входили презентація туристичної емблеми коледжу, конкурс пісні, спортивна естафета на час, метання тенісних м’ячів в кільце, складання намету на час та якість, представлення туристичного містечка та конкурс кухарів – приготування їжі на вогні.

Команда коледжу в складі п’ятьох дівчат - Полодюк Олександри, Ковальчук Лілії, Мисак Надії, Врубльовської Світлани, Попович Лідії та п’ятьох юнаків - Смачинського Богдана, Сороківського Вадима, Сагана Костянтина, Петруся Мар’яна та Катрука Романа вправно справилася з поставленими завданнями у всіх видах змагань, що і дало змогу посісти перше командне місце.

Велика подяка від студентів директору коледжу Камінському Б.Т., який надав матеріальну допомогу та побажав успіхів перед проведенням змагань.

Студенти Львівського коледжу «Інфокомунікації» стали призерами «Меморіалу Я. Тягнибока»

22 лютого 2018 року в м. Львові на легкоатлетичному манежі навчально-спортивної бази ЛВС МО України відбулися Всеукраїнські змагання  з легкої атлетики  в приміщенні пам’яті Ярослава Тягнибока.

Студентка гр. ДОп-12 Григор’єва Юлія на дистанції бігу 60 м посіла І місце та в бігу на 200 м ІІ місце з результатом 7,9 сек. та 27,5 сек. відповідно.

Медальний дубль на цих змаганнях також повторив студент гр. ОІ-12 Глушко Віталій, який першим був в бігу на 200 м - 23,0 сек. та другим на 60 м - 6,7 сек.

Кафедра фізичного виховання вітає наших студентів та бажає подальших успіхів на стартах літнього змагального сезону.

Чемпіонат Львівської області з легкої атлетики

Студенти Львівського коледжу «Інфокомунікації» чемпіони та призери чемпіонату Львівської області

23-24 січня 2018 року відбувся чемпіонат Львівської області з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. Студентка гр. ДОп-12 Григор’єва Юлія на дистанції бігу 60 м посіла ІІ місце з результатом 8,13 сек., а на дистанції 200 м з результатом 27,31 сек. посіла ІІІ місце.

Вдало виступив на цих змаганнях студент гр. ОІ-12 Глушко Віталій, який став чемпіоном в бігу на 60 м та 200 м з відповідним результатом 7,12 та 23,39 сек.

Кафедра фізичного виховання вітає наших студентів та бажає вдалого виступу на чемпіонаті України в складі збірної команди Львівської області!

Виступ збірної команди коледжу на обласних змаганнях з шахів

12 грудня 2017 року змагання з шахів завершили останні обласні баталії у поточному році серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Львівської області.

Честь збірної команди коледжу у цих змаганнях відстоювали:

Труба Богдан (гр.ЕЗб-21),
Кордек Кшиштов (гр.ЕЗп-21),
Попович Ліда (гр. ДОб-12),
Ванієва Султаніє (гр. ДОб-12).

В змаганнях було проведено 7 турів, за підсумками яких наші дівчата посіли 10 місце з 14 команд, юнаки 14 місце серед 16 команд.

Наші студенти не тільки зустрілися та познайомилися зі своїми колегами-шахістами, але набули практичний досвід участі у таких змаганнях.

Першість коледжу із змагань з шахів

7 грудня 2017 року завершилась першість коледжу у змаганнях з шахів. Активну участь взяли 10 чоловік, які боролись за звання кращого шахіста та відбирались до складу збірної команди на першість серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Львівської області.

Кафедра фізичного виховання відзначила високий інтерес студентів до цих змагань, на яких відбувались справжні баталії. Перемогли сильніші.

1 місце - Труба Богдан           гр.ЕЗб-21

2 місце - Кордик Кшиштов    гр.ЕЗп-21

3 місце - Гутчак Володимир  гр.МС-43

Виступ збірної команди коледжу з настільного тенісу

5-6 грудня 2017 року спортсмени збірної команди коледжу брали активну участь у змаганнях з настільного тенісу серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Львівської області.

Команда дівчат у складі Шкалик Василини, Кравчук Інни (гр.ДОс-17), Кузьо Марії (гр.ДОб-21), Комар Тетяни (гр.ЕЗс-28), Талайло Ольги (гр.МД-34) у своїй підгрупі посіла 3 місце.

Команда юнаків у складі Гунзи Василя, Ільницького Назара (гр.ЕЗс-27), Евчинця Ігоря, Вахули Володимира, Заліщука Ігоря (гр. ЕЗп-12) у своїй підгрупі посіла 2 місце, що дало змогу боротися у фіналі та посісти загальне 5 місце.

Кафедра фізичного виховання відзначила високий рівень змагань, на яких гравці коледжу проявили характер та наполегливість.

Кафедра фізичного виховання провела першість коледжу з настільного тенісу.