Наше розташування

Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

Освітньо-кваліфікаційний рівень “молодший спеціаліст”

на основі базової загальної середньої освіти (9 клас)  - термін навчання 3 роки.
Вступні випробування:

  • українська мова (тестування) та математика (тестування).

 на основі повної загальної середньої освіти (11 клас)  - термін навчання 2 роки.
Вступні випробування:

  • українська мова та історія України.

Організація та експлуатація поштового зв’язку

Освітньо-кваліфікаційний рівень “молодший спеціаліст”

на основі базової загальної середньої освіти (9 клас) - термін навчання 3 роки.
Вступні випробування:

  • українська мова (тестування) та математика (тестування).

Обслуговування обладнання підприємств зв’язку

Освітньо-кваліфікаційний рівень “молодший спеціаліст”

на основі базової загальної середньої освіти (9 клас) - термін навчання 4 роки.
Вступні випробування:

  • українська мова (тестування) та математика (тестування).

на основі повної загальної середньої освіти (11 клас) - термін навчання 3 роки.
Вступні випробування:

  • українська мова та математика.

З 20 по 27 березня 2017 року в коледжі  проходив тиждень циклової комісії  електро-і поштового зв’язку.  

Мета тижня: розвиток інтересу у студентів до обраної професії, активізація їх твор-чих і професійних здібностей, залучення студентів до позакласної роботи.

Завдання тижня: вдосконалення професійної майстерності педагогів через участь в організації та проведенні визначених і позаурочних заходів, використання різноманітних форм і методів роботи для розкриття творчого потенціалу студентів та педагогів.

Члени ЦК Загорянська О.І., Лещак О.С., Нарєжна В.П., Пліш В.М., Чиженьков М.В., Третьякова М.Г., Кравчишин О.Р., Витрикуш О.В., Бреус Є.В., Очич Г.Ю., Cтасів І.І. доклали всіх зусиль, щоб зробити цей тиждень максимально змістовним та  цікавим для студентів в контексті вивчення  електро-і поштового зв’язку.

В рамках проведення тижня було проведено:

- конкурс мультимедійних презентацій  за напрямом  172  "Телекомунікації та радіотехніка" спеціальностей "Організація та експлуатація поштового зв’язку" і "Обслуговування обладнання підприємств зв'язку". Переможцями стали:

І місце - Павлишин Галина група ПЗ- 26 , Жируха Валентин  група ЕЗ-25

 ІІ місце - Забуська Аня група ПЗ-25 , Реєнт Володимир  група ЕЗс-17

ІІІ місцеЛадим  Юрій група МС-24

- конкурс фахової майстерності серед навчальних груп із спеціальності "Організація та обслуговування поштового зв'язку", в якому перемогу здобули:   

І місце - ПЗ-26

ІІ місце - ПЗ-25

ІІІ місце - ПЗп-11,  ПЗс-17

- студентська пошукова конференція на тему« СВІТ  НАВКОЛО  НАС…», за участь у якій грамотами нагороджуються: Зєвякін Владислав (група  ЕЗ-25), Бесараб Богдан (група ЕЗ-44), Нагірняк Назарій (група ЕЗ-26),Сенів Тарас (група  ЕЗс-17), Бучацький Володя (група МС-24), Козаков Максим (група ПЗп-11), Лисак Галина (група ПЗ-26), Якимець Софія (група ПЗ-25), Мартинюк Олег (група ЕМ-18).

конкурс фахової майстерності серед студентів навчальних груп із спеціальності "Обслуговування обладнання підприємств зв'язку", в якому перемогу здобули:

І місце - Степушин Андрій  група ЕЗс-17, Кухта Ігор група ЕЗс-17

ІІ місце - Зєвякін Владислав група ЕЗ-25, Тимець Юрій  група ЕЗ-25

ІІІ місце - Дзидз Микола  група ЕЗ-44, Шоломинський Іван група ЕЗ-44

конкурс на кращий кросворд   (тематика  за спеціальністю). Переможцями стали:

Спеціальність "Організація та обслуговування поштового зв'язку":

І місце - Скрипець Христина  група  ПЗ-25

ІІ місце - Шупа Світлана група  ПЗп-11

ІІІ місце - Сіверин Руслан     група   ПЗ-26  

Спеціальність "Обслуговування обладнання підприємств зв'язку":

 І місце -  Тимець Юрій  група ЕЗ-25 

 ІІ місце - Комар Микола   група МС-24 

ІІІ місце  - Матушак Богдан  група   ЕЗс-17

Вітаємо переможців конкурсів із заслуженими перемогами!

Premium Joomla Templates