Наше розташування

Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

Освітньо-кваліфікаційний рівень “молодший спеціаліст”

на основі базової загальної середньої освіти (9 клас)  - термін навчання 3 роки.
Вступні випробування:

  • українська мова (тестування) та математика (тестування).

 на основі повної загальної середньої освіти (11 клас)  - термін навчання 2 роки.
Вступні випробування:

  • українська мова та історія України.

Організація та експлуатація поштового зв’язку

Освітньо-кваліфікаційний рівень “молодший спеціаліст”

на основі базової загальної середньої освіти (9 клас) - термін навчання 3 роки.
Вступні випробування:

  • українська мова (тестування) та математика (тестування).

Обслуговування обладнання підприємств зв’язку

Освітньо-кваліфікаційний рівень “молодший спеціаліст”

на основі базової загальної середньої освіти (9 клас) - термін навчання 4 роки.
Вступні випробування:

  • українська мова (тестування) та математика (тестування).

на основі повної загальної середньої освіти (11 клас) - термін навчання 3 роки.
Вступні випробування:

  • українська мова та математика.

З 27  по 31 березня 2017 року в коледжі  проходив тиждень циклової комісії  "Діловодство та інформаційно-комунікаційних технологій".

Мета тижня: розвиток інтересу у студентів до обраної професії, активізація їх творчих і професійних здібностей, залучення студентів до позакласної та позаурочної роботи.

Завдання тижня: вдосконалення професійної майстерності педагогів через участь в організації та проведенні визначених позаурочних заходів, використання різноманітних форм і методів роботи для розкриття творчого потенціалу студентів та педагогів.

Члени циклової комісії Кашівська М.М., Колодій О.Д., Крот О.М., Курман В.М., Куровська Л.М., МудраковаЛ.Е., Огоноська Г.Б., СтечкевичЛ.К., Стечкевич О.О. доклали максимум зусиль, щоб зробити цей тиждень якомога змістовним та  цікавим для студентів в контексті вивчення  діловодства, архівознавства та комп’ютерних дисциплін.

За тиждень до початку заходів викладач Стечкевич О.О. організував  разом із студентами групи МО-12 фотозону до «Міжнародного дня щастя».

У перший день тижня (27березня) відбулася Олімпіада з інформатики  для студентів ІІ-ІІІ курсів (відповідальні Колодій О.Д., Стечкевич Л.К., Огоновська Г.Б., Баген Ю.А.). У олімпіаді взяли участь десять студентів випускних груп.

Переможцями олімпіади стали:

1) Перше місце   Бесараб Богдан (ЕЗ-44)

2) Друге місце Заболоських Яна (МД-33)

3) Третє місце Петришин Іван (ЕЗ-25)

У другий день (28 березня) пройшли наступні заходи:

вікторина «Цікава інформатика» (відповідальні Крот О.М., СтечкевичЛ.К., Огоновська Г.Б). Конкурс відбувся серед студентів груп ДОб-11, ПЗб-11, ЕЗб-11.

За результатами конкурсу:

1)    Перше місце команда групи ПЗб-11 (Кушніренко Ілля, Муляр Андрій, Петричко Любомир, Петрусь Мар’ян, Цюпак Борис).

2)    Друге місце команда групи ДОб-11 (Бутель Юлія, Кузьо Марія, Мацюра Ірина, Саракуза Наталія, Табінська Вікторія)

3)    Третє місце команда групи ЕЗб-11 (Донарський Данило, Сучінець Андрій, Фуканчик Володимир, Чирка Микола, Шумило Павло).

 

Студентська наукoво-пошукова конференція на тему «Програмне забезпечення мереж. Бізнес-ресурси Інтернет» (відповідальна Куровська Л.М.)

Учасники:

Бреус Анна – ДО-25

Біганська Ольга – ДО-25

Білінська Тетяна – ДО-25

Ошовська Олена – МД-33

На третій день (29 березня) проведено конкурс «Кращий архівознавець коледжу»

У конкурсі взяли участь команди груп ДОс-16, МД-33, ДО-25.

Результати конкурсу:

1 місце – група ДОс-16 (Пелюшкевич Марія, Шум Зоряна, Петрушкевич Зоя, Ханас Ірина, Шпуганич Юлія)

2 місце – група МД-33 (Кузнецька Христина, Ошовська Олена, Світлик Наталія, Тивонюк Зоряна, Заболотських Яна)

3 місце – (Вахула Ірина, Білінська Тетяна, Градківська Віра, Загайко Христина,  Савіцька Іванна)

Четвертий день тижня (30 березня) – конкурс фахової майстерності з діловодства (відповідальні – Кашівська М.М., Колодій О.Д).

Взяли участь десять студентів.

За результатами конкурсу визначено переможців:

І місце –    Загайко Христина (ДО-25)

                   Дзюбінська Ольга (ДО-25)

ІІ місце –   Білінська Тетяна (ДО-25)

ІІІ місце – Родь Світлана (ДО-25)

П’ятий  день  тижня (31 березня)  – круглий стіл  на тему «Сучасні тренди ІКТ в освіті та перспективи їх розвитку» (основний доповідач – Курман В.М.)

Premium Joomla Templates