Наше розташування

Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

Освітньо-кваліфікаційний рівень “молодший спеціаліст”

на основі базової загальної середньої освіти (9 клас)  - термін навчання 3 роки.
Вступні випробування:

  • українська мова (тестування) та математика (тестування).

 на основі повної загальної середньої освіти (11 клас)  - термін навчання 2 роки.
Вступні випробування:

  • українська мова та історія України.

Організація та експлуатація поштового зв’язку

Освітньо-кваліфікаційний рівень “молодший спеціаліст”

на основі базової загальної середньої освіти (9 клас) - термін навчання 3 роки.
Вступні випробування:

  • українська мова (тестування) та математика (тестування).

Обслуговування обладнання підприємств зв’язку

Освітньо-кваліфікаційний рівень “молодший спеціаліст”

на основі базової загальної середньої освіти (9 клас) - термін навчання 4 роки.
Вступні випробування:

  • українська мова (тестування) та математика (тестування).

на основі повної загальної середньої освіти (11 клас) - термін навчання 3 роки.
Вступні випробування:

  • українська мова та математика.

11 грудня 2018 року Відокремлений структурний підрозділ - Львівський коледж «Інфокомунікації» Національного університету «Львівська політехніка» гостинно відчинив свої двері для вступників та їх батьків. День професійного самовизначення в коледжі – це можливість майбутнім студентам ознайомитись з навчальним закладом, поспілкуватись з дирекцією, викладачами, членами приймальної комісії та студентами, ознайомитись із матеріально-технічною базою коледжу.

Зустіч розпочалася з виступу директора коледжу Камінського Богдана Тадейовича, який тепло привітав гостей. Він зазначив, що навчання в коледжі – це перший крок для побудови успішної кар’єри у майбутньому і здобуття престижної сучасної спеціальності, яка затребувана на сучасному ринку праці.

Присутніх було ознайомлено із Правилами прийому на навчання в коледж в 2019 році. Шкільна молодь отримала вичерпні відповіді на актуальні питання, які зазвичай хвилюють абітурієнтів та їхніх батьків щодо особливостей майбутньої вступної кампанії; переліку спеціальностей, підготовка за якими здійснюється в коледжі; внутрішніх вступних іспитів на основі базової загальної середньої освіти (9 клас); переліку конкурсних предметів у сертифікаті ЗНО; документів необхідних для вступу; умов проживання та особливостей навчального процесу, культурного дозвілля студентів тощо.

Учасники художньої самодіяльності підготували невеличкий концерт, чим викликали інтерес присутніх до позаурочної діяльності, яка проводиться в коледжі.

Зацікавленість викликала і зустріч із представниками українсько-німецького освітнього центру Національного університету «Львівська політехніка» з яким співпрацює навчальний заклад. Було окреслено перспективи продовження навчання у Німеччині і стажування після успішного закінчення навчання в коледжі.

Педагогічні працівники провели екскурсії по коледжу, аудиторіях, лабораторіях, чим викликали особливу зацікавленість у відвідувачів. Голови циклових комісій, завідувачі кабінетів особисто зустріли екскурсійні групи і ознайомили з роботою кафедр.

За відгуками гостей, зустріч була цікавою, продуктивною та корисною, майбутні вступники отримали багато вражень та позитивних емоцій.

ДО ЗУСТРІЧІ ПІД ЧАС ВСТУПНОЇ КОМПАНІЇ-2019!!!

Premium Joomla Templates